.NET vývojář

Baví Vás vývoj SW aplikací ? Umíte jazyk C# ? Jste orientovaný na MS technologie ? Zvládnete vývoj nad databází ? Pokud ano, tak Vás hledáme !

Jsme dynamicky rostoucí vývojářská firma a hledáme do našeho týmu pro externí spolupráci programátora na pozici:

Náplň práce

  • Samostatné programování a implementace přidělené aplikace
  • Komunikace s ostatními členy vývojového týmu o průběhu prací
  • Spolupráce při nasazení systému
  • Vedení dokumentace

Co od vás očekáváme

  • Analytické myšlení a schopnost řešit problémy
  • Chuť učit se nové věci
  • Schopnost pracovat v týmu a kreativní přístup k řešení problému
  • Pokročilou znalost platformy .NET a jazyka C#
  • Pokročilou znalost ASP.NET, znalost MVC výhodou
  • Pokročilou znalost Java Script
  • Znalost SharePoint výhodou
  • Min. základní znalost technologie WPF
  • Zkušenost s jazykem SQL, zkušenost s programováním v C++ výhodou
  • Schopnost komunikovat v angličtině
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Pozice je vhodná i pro absoloventy

Nabízíme

  • Práci v přátelském prostředí dynamicky se rozvíjející společnosti.
  • Samostatné řešení zajímavých projektů
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost homeoffice
  • Pružná pracovní doba
  • Práce na IČO

Místo pracoviště: Brno

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, tak neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD na emailovou adresu: myjob@pinya.cz

Už se těšíme na spolupráci s Vámi ! PINYA tým :-)