Moduly pro Microsoft Sharepoint

Obchodní CRM

Chcete sjednotit veškerou obchodní dokumentaci vaší společnosti? V rámci modulu Obchodní CRM pro portál Microsoft SharePoint budete mít veškeré dokumenty od prvotních nabídek, e-mailové komunikace až po finální smlouvy na jednom místě.

Správa ISO směrnic

Potřebujete nahradit pomalou a neefektivní papírovou administraci ISO směrnic a firemních postů moderním řešením v elektronické podobě? Nadstavbový modul pro firemní portál Microsoft SharePoint obstará kompletní agendu ISO směrnic.

Logistika

Potřebujete sjednotit všechny logistické procesy probíhající uvnitř vaší společnosti? Logistický modul vyvinutý pro firemní portál Microsoft SharePoint pomůže zpřehlednit logistiku a veškeré dokumenty s ní spjaté.

Výrobní procesy

Chcete efektivněji archivovat technickou dokumentaci a navázat na ni i výrobní procesy? V rámci modulu Výrobní procesy pro firemní portály MS SharePoint budete mí k dispozici virtuální prostor pro veškerou správu výrobní dokumentace.

Personální agenda

Hledáte nástroj, který vám pomůže sjednotit informace o zaměstnancích vaší společnosti na jedno místo? Díky modulu Personální agenda budete mít všechny potřebné údaje a dokumenty v rámci karty konkrétního zaměstnance.

Tvorba workflow

Potřebujete často tvořit nové pracovní postupy nebo upravovat již vytvořené stávající? Díky modulu pro vlastní design workflow získáte uživatelsky přívětivé uživatelské prostředí, pomocí kterého budete moci bez jakýchkoliv programátorských znalostí tvořit Workflow.

Tvorba formulářů

Chybí Vám v rámci SharePoint portálů možnost vytvářet individualizované formuláře? Díky modulu Nintex Forms je možné snadno a rychle navrhoval a publikovat formuláře dle vlastních požadavků.

Řízená dokumentace DMS

Ztrácíte se ve spoustě elektronických dokumentů, kterým potřebujete dát jasný řád? Pomocí Document Management systému v rámci portálu Microsoft SharePoint budete mít jasnou kontrolu nad všemi dokumenty.