Jsme partnerem Nintex

Od začátku října jsme se stali partnerem společnosti Nintex a díky tomu můžeme našim zákazníkům nabídnout zcela nové moduly pro portály Microsoft SharePoint.
 
Nintex je světovým lídrem ve vývoji a implementaci modulů pro portály Microsoft Sharepoint, kterými jsou především Nintex Workflow a Nintex Forms. Díky těmto modům se výrazně usnadní práce s firemním intranetem, tvorba pracovních postupů nad dokumenty i tvorba vlastních formulářů bez jakýchkoliv programátorských zásahů.
 
Nintex Workflow -  Díky modulu pro vlastní design workflow získáte uživatelsky přívětivé prostředí, pomocí kterého budete moci bez jakýchkoliv programátorských znalostí tvořit Workflow. Modul Nintex Workflow přináší jeho uživatelům prostředí, kde mohou pomocí několika kliknutí a také možnosti využít funkci drag & drop modelovat pracovní postupy přímo na míru potřebám své společnosti.
 
Nintex Forms - Pomocí modulu Nintex Forms je možné snadno a rychle navrhoval a publikovat formuláře dle vlastních požadavků. Modul Nintex Forms pro Microsoft SharePoint je implementován přímo do pracovní prostředí portálu, tudíž při jakékoliv tvorbě či upravování formulářů nemusíte opouštět prostředí SharePointu. Pomocí přehledného grafického rozhraní můžete následně navrhovat vlastní formuláře.

Další novinky