O společnosti PINYA s.r.o.

 

Jsme ryze česká společnost se sídlem v Brně. Zabýváme se IT bezpečností, tvorbou firemních intranetových řešení, internetových obchodů a webový prezentací i zakázkovým vývojem softwaru. Klíčovým produktem je Pinya Guard, software umožňující monitoring práce na klasických počítačových stanicích i terminálových řešeních Citrix, VMware nebo Windows Server.

V průběhu působení společnosti na trhu jsme realizovali řadu intranetových řešení založených na Sharepoint platformě, a to jak pro menší firmy, tak i pro největší společnosti ve svém oboru. Více informací o našich projektech naleznete v sekci Reference. 

 

Lidé ve firmě

Obchodní oddělení

 
Ondřej Gryc
Obchodní manažer
 
  ondrej.gryc@pinya.cz
  +420 734 558 090
 

Vývojový tým

 
Jan Havlas
Ředitel
 
  jan.havlas@pinya.cz    
  +420 728 504 849
 
Adam Hrnčíř
Solution Architect
 
  adam.hrncir@pinya.cz
 
 
Martin Hortvík
Senior Developer
 
  martin.hortvik@pinya.cz
 

Certifikáty a ocenění

IT produkt 2014

Produkt Pinya Guard byl oceněn titulem IT Produkt roku 2014 v kategorii bezpečnostní řešení. Odborná porota ocenila jak samotný přínos produktu pro společnosti využívající produkt, tak i moderní řešení s cloudovou architekturou.

Kariéra

Baví Vás vývoj SW aplikací ? Umíte jazyk C# ? Jste orientovaný na MS technologie ? Zvládnete vývoj nad databází ? Pokud ano, tak Vás hledáme! Jsme dynamicky rostoucí vývojářská firma a hledáme do našeho týmu pro externí spolupráci .NET

-> číst dále