Personální aplikace pro POS Media Czech Republic s.r.o

Pro společnost POS Media Czech Republic jsme vyvinuli personální aplikaci pro zlepšení organizace v jejich společnosti.

POS Media Czech Republic je evropská mediální společnost, která patří mezi klíčové hráče ve vývoji a realizaci cílených reklamních řešení v místě prodeje. Firma také nabízí marketingová řešení pro lokace mimo prodejny (promo akce, ochutnávky, atd.) a digitální zpracování.

Pro tuto evropskou společnost jsme vytvořili chytré a přehledné řešení, které zlepšilo organizaci v jejich společnosti. Naše aplikace zjednodušuje personalistům práci a ostatním pomáhá udržovat si přehled o dění ve firmě. Každý zaměstanec má například svoji osobní kartu, ve které nalezne informace o vyčerpané dovolené, nebo jedním kliknutím zažádá o další volný den. Podívat se zde může na své osobní informace, pracovní pozici, úkoly a důležité dokumenty. Všechny akce jsou proveditelné během pár sekund a celý systém je přehledný. Jednou z funkcionalit systému je i výpis struktury organizace, jejich členů, umístění a funkcí.

Na základě informací získaných při procesní analýze a jednáních, jsme firmě dodali řešení vyvinuté přesně podle jejich představ a potřeb.

Jak aplikace vypadá?

 

 

  • Datum realizace: 4/2018
  • Dodávané služby:
    • Procesní analýza
    • Návrh a vývoj aplikace
    • Nastavení uživ. oprávnění
    • Školení

Máte zájem o podobný projekt? Kontaktujte nás.

Nezávazná poptávka

Prohlédněte si dalších 5 podobných referencí