SharePoint portál pro Eurovision, s.r.o.

Eurovision, s.r.o. je česká poradenská společnost zaměřená na evropské i jiné dotace, výběrová řízení, inženýring a vzdělávání v těchto oblastech. Sídlí v Brně, ale působí v celé České republice. Má dlouholeté zkušenosti - od roku 2000 pro své klienty ve formě dotací a grantů získala téměř 30 miliard Kč

Společnost Eurovision, s.r.o. se rozhodla využívat v interním firemním portálu MS SharePoint celkem dva moduly, kdy první se stará o kompletní personální agendu a druhý řeší kompletní obchodní procesy uvnitř společnosti.

V rámci modulu Organziační struktura a ISO spravuje SharePoint kompletní vnitřní ISO směrnice a stará se i o jejich distribuci a následné archivuje i seznámení s nimi u jednotlivých zaměstnanců. Další oblastí, kterou SharePoint obstarává, je celková správa firemních postů a formulářů.

Obchodní část SharePointu ve společnosti Eurovision, s.r.o. obstarává kompletní obchodní procesy od prvotního kontaktu se zákazníkem, přes schvalovací procesy nabídek až k samotné tvorbě smluv. Samozřejmostí je také tvorba reportů pro management nebo implementace workflow pro specifické obchodní případy.

 

Máte zájem o podobný projekt? Kontaktujte nás.

Nezávazná poptávka

Prohlédněte si dalších 13 podobných referencí